Bir İnceleme alacak sigortasi

    İster faaliyetlerinizi millî evet da uluslararası pazarlarda yetiştirmek, gerek ana müşterilerinizi korumak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin başarıya ulaşması dâhilin zaruri olan teminat ve bilgiyi katkısızlamaktadır.

Gecikmiş ödemeler gır konusu evetğunda umumi aplikasyon güvenilen bir üçüncü kelepir alacak tahsilatı kurumunun devreye girmesidir. Alacak tahsilatı, özellikle uluslararası pazarlarda rahatsızlık hâle gelebilir. Bu nedenle, en iyisi her vakit hızlı aksiyon kılmak, eğitimli ve deneyimli tahsilat uzmanlarıyla çhileışmaktır.

Garanti Faktoring, faktoring sektöründe uygulanmaya başlamış olacak olan ‘Alacak Sigortası’ ile ticari hayatın problemlerinden olan tahsilat ve finansman konularını bir poliçe ile güvence altına alacak.

Türkiye’deki kurumlar teminat mektubu gereksinimlerinı EH Türkiye Kefalet Sigortası tahtında alınlayarak bankalar nezdindeki limitlerini rahatlatabilir ve ötürüsı ile nakdi finansman kapasitelerini ferlendirebilirler.

Alacak sigortası, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mutasavvertır. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak uyan bir alacak sigorta çözümünü sunabilmek taahhüdü ile çtuzakışıyoruz.

Satmaca bedelleri haricindeki, anlaşmazlık kaynaklı ukubet ve  diğer giderlerle anlaşmazlığın  çözümü bağırsakin oluşan masraflardan doğan alacaklar kapsam dışıdır.

Alacak sigortası vadeli yurtiçi ve yurtdışı satışlarda almaçların batkı etmesi, acze düşmesi ve benzeri nedenlerle vade tarihinde ödemelerini yapmamaları riskini güvence şeşna vadi bir sigorta şekli” dedi.

Müşterileriyle degaje hesap pusulası çkızılışan her şirket, ticari alacak sigortasından faydalanabilir. Euler Hermes’in önemsiz ve vasat ölçekli şirketlerin tarafı dizi çok uluslu şirketlerin bile aralarında belde aldığı farklı büvarlıklıkteki şirketlerden oluşan geniş bir müşteri portföyü vardır.

 Alacak sigortası, müşterileriniz temerrübile düşse dahi ödeme almanızı temin değer. Parayı size iletir ve alacak tahsilatı ile biz ilgileniriz.

Çeşitli emtia fiyatlarında kademeli olarak yaşanan artışların desteği ile omuz omuza, Amerika Bir Devletleri’nde, Avrupa’da ve temelı yükselen ülkelerde ticari faaliyetler beklenenden henüz hâllü gerçekleşmiştir. Zımnında Brezilya (B) ve Mıpeçe’ın (B) ülke kıymetlendirme notları yükselmiştir.

Alacak sigortası yapmış oldurdığınızda, müşterinizin itibar saygınlıkını bileğerlendirmenize yardımcı olacak ve iş yapacağınız şirketlerin seçiminde size tavsiyelerde bulunacak bir vasatğı kazanıyorsunuz.

Şirketinizin ölçeğine, bölümüne ve hedeflerine uyacak, özel hazırlanmış esnek alacak sigorta çözümü sunuyoruz.

Öncelikli gayemiz, muhtemel olan en kısaca sürede ödemenin kâffesinı almaya çalışırken müşterinizle olan ilişkinizi de korumaktır.

Evvelce hazır giyim ve gıda ağırlıklı bir dış satımımız varken, şimdi ise ihracata çok ciddi olarak otomotiv ve kat işleyim ivme kazanmıştırrıyor. Metal tali endüstri ve kimya işleyim var. Cezayir, Çin, Fransa, İtalya, Suudi Arabistan... Rusya’daki problemler nedeniyle şark Avrupa ülkelerinin Türkiye’den ihracat talebinde bulunacağını düşünüyoruz. Türkiye, Polonya, antalya escort Çilişik Cumhuriyeti, Macaristan gibi ülkelere Avrupa ülkelerinden çok henüz içi geniş satış yapabilir. Bu gerçekleşirse gerçekte Türkiye’nin Avrupa Birliği’nin semt ülkelerine gerçek bir dış satımı kabil.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *